ליווי לניהול בריאות בחוכמה ועצמאות

בשילוב כלים של נטורופתיה, צמחי מרפא, פרחי באך, רפלקסולוגיה ואירידיולוגיה

השיטה שלי

בשנים האחרונות עם עליית המודעות לאורח חיים בריא, הפיתוח הטכנולוגי, גלובליזציה ונגישות המידע ברשת, יותר ויותר אנשים רוצים מנסים לקחת את האחריות על בריאות לידיהם, אך לא תמיד יש בידם מידע מקיף ואמין, לא תמיד הם מצליחים לראות את התמונה השלמה ובעיקר להתמיד במשימה הלא פשוטה של ניהול אורח חיים בריא.

כאן בדיוק אני נכנסת לתמונה!
בהסתמך על ידע מקצועי נרחב והניסיון שלי בקליניקה, בניתי תוכנית מקיפה ומדויקת שמעניקה למטופל או המטופלת את כל הכלים להם הוא זקוק בדרכו אל הבריאות.

חוות דעת

הכלים שכלולים בתוכנית

אבחון וטיפול נטורופתי

  • אבחון על סמך בדיקות דם, תסמינים, אבחון כף רגל/אירידיולוגיה
  • התאמת תפריט תזונתי בהתאם למצב
  • התאמת תוספים להשלמת החוסרים וטיפול במחלה/הפרעה
  • תוכנית מיוחדת לזוגות בתהליכי פוריות והכנה להריון במטרה לייצר תנאים אופטימליים לקליטת הריון ומהלך הריון תקין, המשך ליווי הזוג במהלך ההריון ואחריו ליצירת תנאים אופטימליים לכניסה להריון ומהלך הריון תקין, המשך ליווי הזוג במהלך ההריון ואחריו

טיפולי מגע

  • טיפול בכאבי שרירים ומתח באמצעות עיסוי עם שמנים ארומטיים
  • טיפול במגוון מחלות והפרעות באמצעות רפלקסולוגיה
  • תמיכה במצבים רגשיים וקשיים התנהגותיים, כמו סטרס וחרדות, הפרעות קשב וריכוז
  • ליווי בטיפולי פוריות ובמהלך הריון מהיום הראשון
ידיים נוגעות בכפות רגליים
קרמים ותכשירים על שולחן

טיפול בצמחי מרפא

  • התאמת תמציות ומשחות טיפוליות ע"ב צמחי מרפא לטיפול במגוון מחלות והפרעות
  • הכנת הגוף לקליטת הריון באמצעות צמחי מרפא

טיפול בפרחי באך

טיפול רגשי במצבים כמו סטרס, חרדה, עצבנות, עייפות, דכדוך, קשיים חברתיים, חוסר ביטחון, עודף משקל, הפרעות קשב וריכוז ועוד

תקריב לעין פקוחה

אירידיולוגיה

אבחון עפ"י גלגל העין המאפשר לראות תמונה רחבה יותר בנושא של הבעיה הקיימת ולזהות סימנים מקדימים להפרעות נוספות. על מנת לקבל ייעוץ אירידיולוגי יש להצטייד מראש בתמונות של העיניים

קבעו פגישה עוד היום

וקבלו תוכנית מדויקת עבורכם לניהול בריאות בחוכמה ועצמאות זמינות גבוהה ואפשרות לקבוע פגישה בזום למטופלים מכל רחבי הארץ

סדנאות ותוכניות מיוחדות

ניקוי רעלים


ליווי ילדים עם חרדות, קושי בוויסות רגשי והפרעות קשב וריכוז

ליווי זוגות בתהליכי פוריות


סדנת טכניקות עיסוי עצמי או זוגי

אודות

רוב חיי עסקתי בתחום התרגום ובעיקר תרגום רפואי, אך לפני שש שנים החלטתי לעשות שינוי ולא רק לכתוב על רפואה, אלא גם לטפל הלכה למעשה ונכנסתי ללימודי נטורופתיה ורפלקסולוגיה במכללת תלתן, שלוחה של אוניברסיטת אריאל.

נעים מאוד, אני פולינה פאליי, נטורופתית, הרבליסטית קלינית, מטפלת במגע ופרחי באך.
הגעתי למקצוע זה בשנת 2017 אחרי קריירה ארוכת שנים בתחום תרגום רפואי. סיימתי מסלול נטורופתיה ומקצועות עיסוי ורפלקסולוגיה במכללת תלתן של אוניברסיטת אריאל וגם עכשיו אני כל יום לומדת בין אם בקורסי השלמה שונים או ממטופלים שלי. אגב, אני מטפלת לא רק באנשים, אלא גם בבעלי חיים הסובלים מחרדות או בעיות התנהגות שונות באמצעות פרחי באך. אך ההתמחות העיקרית שלי – נשים במעברים שונים בחייהם (גיל ההתבגרות, פריון והריון וגיל המעבר) וילדים עם חרדות או קשיי קשב וריכוז.

אני מקבלת בקליניקות במודיעין ובנס ציונה ומציעה טיפול הוליסטי הכולל את כל מגוון הכלים שברשותי: בניית תוכנית תזונה בהתאם למצב בריאותי, טיפול באמצעות צמחי מרפא, ארומתרפיה, פרחי באך, עיסוי ורפלקסולוגיה.

בנוסף, אני אוהבת מאוד להגיע לקהלים רחבים יותר באמצעות סדנאות פרונטליות או בזום, כמו סדנת ניקוי רעלים, צמחי מרפא לחורף, סדנת טכניקות עיסוי עצמי או זוגי ועוד.

פולינה-אודות-2

שיתופי פעולה

שאלות ותשובות

הטיפול הראשון כולל תשאול מורחב ואבחון ולכן משך הטיפול הוא כשעה וחצי. לאחר מכן משך הטיפולים הוא בד"כ שעה.

אני מקבלת במספר מקומות בארץ – מודיעין, נס ציונה וכפר סבא.

כן, אם מדובר בטיפול שאינו כולל מגע, אלא רק טיפול נטורופתי, פרחי באך, ניקוי רעלים, ניתן לקבוע פגישה בזום.

הכול תלוי במקרה הפרטי שלכם, לפעמים מטופלים מרגישים השפעה מיידית ושיפור משמעותי כבר אחרי טיפול אחד או כמה ימים של נטילת תמציות/תוספים, לפעמים ההשפעה מורגשת רק אחרי סדרה של טיפולים. בכל מקרה, אני תמיד ממליצה לקחת סדרה של כ-5 מפגשים מכיוון שתוך כדי עבודה תמיד עולים דברים נוספים שגם דורשים טיפול וגם האפקט של סדרת טיפולים תמיד יהיה משמעותי וארוך יותר.

בהחלט כן. אני יושבת ביחד עם המטופל ואנחנו מרכיבים את התפריט בשיתוף פעולה ותמיד מוצאים פתרונות יצירתיים תוך כדי התחשבות, מצד אחד, במצב והצרכים הבריאותיים של המטופל, ומצד שני, בהעדפות האישיות שלו ותמיד ניתן להרכיב תפריט בריא גם אם מגוון המזונות שהמטופל מוכן לאכול הוא מצומצם.

במקרה ומטפל עבר הכשרה לטיפול בנשים בהריון, אין שום מניעה לעשות טיפול רפלקסולוגי החל מהיום הראשון של ההריון ועד הלידה. להיפך, רפלקסולוגיה יכולה לסייע בתופעות הפחות נעימות של ההריון, כמו בחילות, צרבות, בצקות, כאבי גב וראש, עצירות, טחורים, סימפיזיוליזיס, היפוך עובר וגם בהשראת (זירוז) לידה.

הכול תלוי במקרה שלכם. במקרים מסוימים אכן טיפול טבעי יוכל להחליף לגמרי טיפול קונבנציונלי, כך במקרים התחלתיים של סוכרת, עודף כולסטרול, יתר לחץ דם או, למשל, מיגרנות וכאבי מפרקים בהחלט ניתן לטפל ביעילות באמצעים טבעיים. במקרים אחרים המטופל ישלב טיפול קונבנציונלי עם טיפול טבעי על מנת לייעל את הטיפול הקונבנציונלי או להפחית את כמות התרופות הקונבנציונליות ואת תופעות הלוואי שלהן.

השאירו פרטים לייעוץ חינם

סדנת ניקוי רעלים

סדנה בת 3 שבועות המועברת בזום ומציעה ניקוי רעלים המותאם לעונה, להורדת העומס ממערכות ואיברים שונים בגוף שנשחקים בניסיון לנקות את הגוף מטוקסינים שונים כמו: חומרים מלאכותיים במזונות השונים, מתכות מזיקות, תרופות, זיהום סביבתי ועוד. הניקוי משפר את הבריאות הכללית, את תפקוד מערכת העיכול, מערכת הנשימה, מערכת העור, תורם להפחתת כאבים כרוניים, להפגת מתח נפשי וכמובן גם לירידה במשקל. במסגרת הסדנה המשתתפים מקבלים פגישות שבועיות בזום, ליווי נטורופתי צמוד בווטסאפ, מצגות עם תוכנית תזונה לכל שבוע, חוברת מתכונים מיוחדים לניקוי והמון טיפים ותמיכה נפשית.

ליווי ילדים עם חרדות, קושי בוויסות רגשי והפרעות קשב וריכוז

תוכנית המשלבת בין טיפולי מגע ברפלקסולוגיה
וטיפול רגשי והתנהגותי באמצעות פרחי באך
הפגישות כוללות שילוב של שיחה עם הילד וההורים,
משחקים, תרגילים ומגע מותאם לילד.

ליווי זוגות בתהליכי פוריות

תוכנית מיוחדת לזוגות/נשים בתהליכי פוריות והכנה להריון במטרה לייצר תנאים אופטימליים לקליטת הריון ומהלך הריון תקין, תוך כדי טיפול במחלות נלוות לפי הצורך, והמשך ליווי הזוג/האישה במהלך ההריון ואחריו.

סדנת טכניקות עיסוי עצמי או זוגי

סדנה בת שעה לשחרור שרירים, חיזוק מערכת החיסון ומערכת עצבית, שיפור השינה והפגת מתחים באמצעות טכניקות של טאפינג, עיסוי ורפלקסולוגיה, תרגילי נשימות ומדיטציה